Informacje

Wszystkie zdjęcia zamieszczone na stronie nasza-klasa-foto.pl pochodzą z serwisu nasza-klasa.pl i zostały tam umieszczone przez ich autorów. Fotografie pochodzą wyłącznie z galerii dostępnych publicznie a osoby, które znajdują się na nich samodzielnie zamieściły je w Internecie, podpisując je przy okazji swoim imieniem i nazwiskiem (często podając też nr. telefonu, gg czy id skype).

W naszym serwisie nie mamy zamiaru nikogo obrażać, strona ma tylko pokazać jak daleko niektórzy użytkownicy potrafią się posunąć w obnażaniu swojej prywatności w portalu nasza-klasa.pl Występujemy przeciw lekkomyślności w zamieszczaniu zdjęć w serwisie, który daje możliwość bardzo łatwego odnalezienia interesującej nas osoby.

Zachęcamy do wysyłania nietypowych zdjęć: foto@naszaglupota.cba.pl

———————————————————————-

Przypominamy że publikujemy wyłącznie zdjęcia które są dostępne w publicznych galeriach czyli takie, które może zobaczyć każdy użytkownik internetu. Wszystkie zdjęcia zamieszczone na tej stronie pochodzą z serwisu nasza-klasa.pl gdzie zostały dobrowolnie opublikowane przez ich autorów. Zamieszczone fotografie czy podpisy pod zdjęciami nie są w żaden sposób przez nas modyfikowane i pokazujemy je w ten sam sposób w jaki zostałyudostępnione przez ich autorów. Podsumowując: jeśli nie chcesz drogi użytkowniku aby twoje skandalizujące / nieobyczajne / śmieszne a czasami żałosne zdjęcie trafiło na tą stronę to odznacz opcję “galeria” w sekcji “Co widzą wszyscy w moim profilu” na zakładce “prywatność”“edycji profilu”na portalu nasza-klasa.pl

VN:F [1.9.6_1107]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.6_1107]
Rating: 0 (from 0 votes)

Dodaj odpowiedź


− 2 = pięć